Harmonogram svozu odpadů na rok 2021

titulka_harmonogram

Všichni byste již měli mít k dispozici harmonogram svozu odpadů na příští rok. Pozor, došlo ke změně svozových dnů!

Harmonogram byl roznesen do všech poštovních schránek v obci. Pokud jste jej ve své poštovní schránce nenašli, nebo schránku nemáte, můžete si jej v pdf stáhnout a vytisknout:

Harmonogram svozu odpadů na rok 2021

Harmonogram si můžete vyzvednout i na obecním úřadě.

Došlo ke změně svozových dnů. Svoz komunálního odpadu se nemění - probíhá i nadále každou sudou středu. Papír a plasty se budou svážet v jiné dny. Doporučujeme Vám harmonogram důkladně prostudovat, nebo si jej vystavit na nějaké viditelné místo např. na nástěnku, na lednici atd.

Datum vložení: 6. 12. 2020 22:15
Datum poslední aktualizace: 6. 12. 2020 22:25