Hledáme nového ředitele/ředitelku Základní školy Horní Kruty

Přihlášky přijímáme do 31.3.2021.

Veškeré podrobnosti s pokyny pro přihlášku do konkurzu jsou v tomto dokumentu:

Konkurs na místo ředitele _ředitelky ZŠ Horní Kruty.pdf (1.13 MB)

Co by zájemci měli vědět:

Škola je umístěna v klidném vesnickém prostředí. Je to malotřídní škola se samostatným prvním stupněm. V současné době je škola organizovaná jako trojtřídní škola s pěti ročníky prvního stupně.

ZŠ Horní Kruty ZŠ Horní Kruty Hřiště

Nový ředitel bude navazovat na více než stosedmdesátiletou tradici školy. Ač škola sídlí v historické budově, budeme rádi, pokud bude nakloněn moderním přístupům a rozvoji školy. Obec v minulém roce zrekonstruovala školní hřiště, letos se chystá na rekonstrukci školní družiny a rádi bychom v dalších letech pokračovali.

Chcete vědět více? Neváhejte se obrátit na starostu či místostarostku.

Datum vložení: 2. 2. 2021 19:12
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2021 19:14