Informace k nájmu hrobových míst v Horních Krutech a Bohouňovicích II

V souladu se změnami zákona o pohřebnictví jsme aktualizovali všechny související dokumenty a provedli novou evidenci hrobových míst. Všechny hroby byly přečíslovány a zaměřeny.

Prosíme všechny občany, jejichž blízcí jsou pochováni na hřbitově v Horních Krutech a Bohouňovicích II, aby si zkontrolovali, zda mají platnou nájemní smlouvu na hrobové místo. Pokud již vypršela platnost Vaší stávající smlouvy, tak novou nájemní smlouvu můžete přijít uzavřít na obecní úřad během úředních hodin od 6. ledna 2020.

Všechny dokumenty související s pohřebišti v obci

Souhrn informací k nájmu hrobových míst

2019_najem_hroby.pdf
Datum vložení: 12. 12. 2019 0:00