Jednorázové roušky pro seniory do schránek, ostatní je mohou vyzvednout v obchodě v Horních Krutech

Obec obdržela první zásilku roušek od Středočeského kraje. Obdrželi jsme 1500 jednorázových roušek. Osobám starším 70 let je rozneseme nejpozději do pátku 3.4.2020 do schránek. Zbylé roušky budou k dispozici k vyzvednutí v obchodě s potravinami v Horních Krutech. Jednorázová rouška vydrží 2–3 hodiny a pak je třeba ji zlikvidovat. Berte si prosím maximálně 3 kusy na osobu. Pokud používáte roušky látkové, které lze vyvařit a použít opakovaně, doporučujeme je používat i nadále a jednorázové roušky přenechat osobám s vyšším rizikem nákazy. V případě potřeby volejte na obecní úřad tel. 321796921.

Datum vložení: 2. 4. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 7. 2020 16:58