Modré popelnice pro zítřejší svoz papíru je potřeba přistavit co nejblíže k hlavním komunikacím

popelnice

Všechny místní komunikace jsou sice protažené, ale i tak mohou být obtížně sjízdné pro popelářský vůz. V úsecích s prudkým klesáním je potřeba popelnice umístit až k hlavní silnici. Tyto místa jsou na přiložené mapě vyznačena červenými šipkami. Jedná se o stejná místa, kde tento týden neproběhl svoz SKO.

Informace pro místa, kde neproběhl svoz SKO:

Do schránek jsme roznesli pytle, kam můžete odpad do příštího svozu 27.1.2020 uložit. V případě potřeby další pytle obdržíte na obecním úřadě. Před příštím svozem Vás budeme informovat dle aktuálních klimatických podmínek a případně bude potřeba popelnice umístit na místo sjízdné pro popelářský vůz. Popelnici nyní prosím ukliďte na takové místo, aby nepřekážela při prohrnování komunikace.

Datum vložení: 17. 1. 2021 14:29
Datum poslední aktualizace: 17. 1. 2021 14:39