Nové webové stránky obce

Spustili jsme nový design webových stránek. Bez omezení je můžete prohlížet na všech zařízeních vč. tabletů a mobilních telefonů.

Vzhledem k tomu, že od 23.září 2020 se i na naši obec vztahuje Zákon č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, vytvořili jsme nové internetové stránky obce. Tyto nové webové stránky mohou používat i osoby se zdravotním postižením za pomocí asistivních technologií či specializovaných programů.

Obsahově se stránky nijak neliší od těch původních. Ty byly již zastaralé a tak je možné, že se vám na některých zařízeních nezobrazovaly správně. To by se nyní již nemělo stávat a aktuální informace můžete prohlížet z jakéhokoliv PC, tabletu či smartphonu. I nadále bude fungovat zasílání novinek, aby Vám z dění v obci nic neuniklo. V levém sloupci stačí vyplnit formulář a udělit souhlas se zpracováním osobních údajů. Toto budou muset udělat i stávající odběratelé, protože v souladu s platnou legislativou a GDPR bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nelze e-maily rozesílat.

Nové podoby se dočkala i fotogalerie. Tam si můžete prohlédnout letecké snímky obce z roku 2019. Chtěla bych poděkovat Vojtěchovi Cieleckému, který nám poskytl své fotografie a nafotil všechny místní části. Fotogalerii budeme postupně doplňovat i snímky z akcí a událostí.

Datum vložení: 13. 8. 2020 14:34
Datum poslední aktualizace: 13. 8. 2020 21:08