Novinky z webu obce mohou končit ve složce HROMADNÉ

Novinky z webu obce mohou končit ve složce HROMADNÉ 1

Pokud jste si přihlásili odběr novinek z našeho webu, ale tyto novinky Vám stále nechodí, ujistěte se, zda nekončí ve složce HROMADNÉ.

Zjistili jsme, že někteří z Vás si přihlásili odběr novinek, ale emaily od nás stále nevidí. Pokud používáte email na seznamu, novinky z našeho webu nejspíše končí ve složce Hromadné. Můžete pak snadno přehlédnout důležité informace. Stačí, pokud si otevřete nějaký z našich emailů a v liště nabídek vyberete Přesunout do Doručené. Od té chvíle by měly i všechny budoucí novinky končit ve složce Doručené. Pokud by jste i tak měli pochybnosti, zda novinky odesíláme i na vaši adresu, stačí se na nás obrátit a společně to vyřešíme.

Datum vložení: 23. 9. 2020 21:22
Datum poslední aktualizace: 23. 9. 2020 21:37