Sběrný dvůr ve Ždánicích

Rádi bychom Vás upozornili na novou možnost likvidace velkoobjemového a nebezpečného opadu. Jedná se zejména o domácí spotřebiče, starý nábytek, sedací soupravy, pneumatiky atd.

Dosud jste měli možnost jej odevzdat 2x ročně na návsích. Jarní svoz se koná tuto sobotu 18. 4. 2020. Pokud ale zrovna v tento den odpad odevzdat nemůžete, můžete jej dovézt vždy první sobotu v měsíci do sběrného dvora NYKOS ve Ždánicích. Pozor, aby jste tam mohli odpad bezplatně odevzdat, je nutné předtím navštívit obecní úřad v Horních Krutech a nechat si potvrdit, že jste poplatníkem v Horních Krutech a máte řádně uhrazený poplatek za svoz odpadu.

Informační leták se všemi potřebnými informacemi

2020_sberny_dvur.pdf
Datum vložení: 14. 4. 2020 0:00