Základní informace - 10. ročník, rok 2019

Start je v sobotu 10.8.2019 ve 13:00 hod, startuje se v Dolních Krutech na návsi.
Přihlašování bude probíhat před startem v sobotu 10.8.2019 od 11:30 hod. Prosíme všechny závodníky o registraci předem, prostřednitvím on-line přihlášky na těchto stránkách. Velmi nám to usnadní přípravu závodu.
Pro zapsání do startovní listiny je třeba se dostavit a zaplatit startovné nejpozději ve 12:45 hod. na obecním úřadě v Horních Krutech (nechte si dostatek času na sjezd do Dolních Krut, kde je start závodu).

Závodit se bude v kategoriích:

A) DOMÁCÍ - přihlásit se mohou obyvatelé s trvalým bydlištěm do 3km od Horních Krut (trvalé bydliště v Barchovicích, Benátkách, Bohouňovicích II, Březince, Dolních Krutech, Františkově, Horních Krutech, Hryzelích, Chrastné, Kamenné, Mošticích, Přestavlkách, Radlicích, Skvrňově a Újezdci).

• muži
  • ženy

B) HLAVNÍ - přihlásit se mohou všichni ostatní závodníci (včetně místních závodníků, kteří chtějí raději poměřit své síly se zkušenějšími závodníky)

• muži do 40 let
  • ženy do 40 let
  • muži nad 40 let
  • ženy nad 40 let

Přihlášení je možné pouze do jedné kategorie!

Startovné je 250,-Kč. V ceně startovného je oběd, který bude podáván v cíli závodu.

Místo pro parkování je vyhrazeno v cíli závodu u fotbalového hřiště v Horních Krutech, kde je zajištěno občerstvení pro závodníky i jejich doprovod.

Leták k závodu

2019_hk40.pdf