Nový školní autobus 706

jizdni_rad

Rodiče školáků a školáci, rádi bychom Vás upozornili na to, že do Horních Krut nově zajíždí linka 706.

V 7:10 odjíždí ze Skvrňova a mohou ji využít i děti z Bohouňovic II a Přestavlk na cestu do Základní školy Horní Kruty. Zpět mohou děti odjíždět ve 14:11 či 16:11.

Dva odpolední spoje z Kolína ve 12:44 a 14:44 zas doporučujeme na cestu domů všem středoškolákům, cesta je oproti stávající lince 421 o 20 minut rychlejší.

Obyvatelé Bohouňovic II mají navíc 2 přímé dopolední spoje z/do Kolína.

Linka 421

Pro cesty z/do jiných vesnic můžete i nadále využívat linku 421.

Zaznamenali jsme nespokojenost s některými změnami jízdního řádu linky 421. Tyto podněty můžete zasílat na: podnety@idsk.cz
Obec se může snažit usilovat o změnu, ale k tomu potřebujeme vědět kolik lidí se potřebuje dopravovat autobusem, kam a v kolik hodin. Pomohlo by nám, pokud nám Váš podnět donesete v písemné formě na OÚ (stačí stručně a jednoduše). My je následně vyhodnotíme a pokusíme se prosadit změny ve prospěch většiny požadavků.

Jízdní řád linky 706

706_linka(1).pdf