Síť na hřiště u ZŠ

Síť na hřiště u ZŠ 1

Klíček od bedny, kde jsou uloženy sloupky a síť na nohejbal, volejbal atd., si můžete půjčit na OÚ

Vzhledem k tomu, že hřiště u školy je multifunkční, lze na něm kromě oblíbeného florbalu, malé kopané, basketbalu atd. hrát i míčové sporty vyžadující síť. Na upevnění sítě jsou potřeba sloupy, které se vloží do zabudovaných pouzder. Tyto sloupy jsou uklizeny v dřevěné bedně u hřiště. Pokud si chcete zahrát se sítí, můžete si na obecním úřadě zdarma zapůjčit klíč od této bedny. Podmínkou samozřejmě je, že se k zařízení budete chovat ohleduplně a po ukončení hry zas vše vrátíte na své místo.

Klíček si můžete zapůjčit během úředních hodin na obecním úřadě v Horních Krutech. Pokud plánujete hrát o víkendu, tak jej vyzvedněte už v pátek.

Hřiště je k dispozici veřejnosti ve všedních dnech od 16:00 hod a během víkendů a svátků celý den.

Datum vložení: 3. 9. 2020 21:01
Datum poslední aktualizace: 3. 9. 2020 21:13