TJ Sokol Horní Kruty, z.s. realizoval výměnu oken v sokolovně

Nová okna

V květnu 2022 byla v sokolovně realizována výměna oken. Byl to první krok v naší snaze opravit sokolovnu.

Celkové náklady činily 722.427,-Kč. Tento projekt byl realizován s finančním přispěním Středočeského kraje ve výši 300.000,-Kč. Obec Horní Kruty přispěla dotací ve výši 200.000,-Kč a zbylá část, tj. 222.427,-Kč byla pokryta výtěžkem loňské akce Běh pro sokolovnu. Během léta se podařilo zajistit i vymalování sokolovny a nyní nás čekají brigády na její úklid.

Velmi se těšíme na první akci, která se bude konat a to je 2.ročník běhu pro sokolovnu dne 17.9.2022. Doufáme, že se přijdete podívat, jak nám sokolovna krásně prokoukla, a že se i letos zapojíte do sbírky. Naše úsilí totiž rozhodně ještě není u konce a usilovně se snažíme získat další finanční prostředky pro opravy sokolovny a rozvoj společenských a sportovních akcí. Když se nám naše záměry povedou, doděláme letos obložení sálu a budete si moci zapinkat ping-pong nebo badminton.
Datum vložení: 11. 8. 2022 14:43
Datum poslední aktualizace: 11. 8. 2022 14:49