Určení polohy vodovodní přípojky do 31.5.2021

Vodovod_kapka

Výzva pro majitele nemovitostí v Dolních Krutech, Bohouňovicích II, Přestavlkách, Újezdci a Březince

Obecní úřad připomíná, že v současné době se zpracovává projektová dokumentace vodovodu pro vodofikaci všech místních částí.

Žádáme  majitele nemovitostí ze všech místních částí (mimo Horních Krut, kde již vodovod je), pokud tak ještě neučinili, aby se dostavili na obecní úřad, kde si určí, kam si umístí na svém pozemku vodoměrnou šachtu.

Termín je třeba si dohodnout předem se starostou na telefonním čísle 775 352 955.

Dne 1.6.2021 bude dokumentace předána projektantovi a další změny již nebudou možné.

Datum vložení: 4. 5. 2021 18:39
Datum poslední aktualizace: 4. 5. 2021 18:51