Obec Horní Kruty
Horní Kruty

Podívejte se na novou školní družinu

Školní družina po rekonstrukci

Představujeme Vám dokončený projekt "Rekonstrukce učebny pro neformální vzdělávání".

Stránka projektu s veškerými detaily - Rekonstrukce učebny pro neformální vzdělávání - Oficiální stránky obce Horní Kruty (hornikruty.cz)

Dovoluji si Vás seznámit s novou školní družinou. Pokud to nařízení vlády dovolí, bude se konat den otevřených dveří ZŠ, kde si novou družinu budete moci prohlédnout osobně. Zatím Vám ji představíme alespoň takto ve fotografiích.

My dospělí oceňujeme praktickou stránku věci - nové elektroinstalace v učebně, které nahradily původní hliníkové rozvody, novou podlahu, která se nehoupe při každém kroku, nové štuky a strop ze sádrokartonu. Kvalitní nábytek se spoustou úložného prostoru, kuchyňským koutem a lavicemi. Proměny doznala i chodba, kde je místo dřezu mycí centrum, taktéž se spoustou úložných prostorů.

To, co asi nejvíce ocení žáci jsou žákovské notebooky s dotykovými dispeji. Funkci tabule bude přebírat dotykový panel s 65" úhlopříčkou, který je propojen s novým PC pro učitele. Při výuce jazyků bude využíván speciální software, nová sluchátka a mikrofony. Poznávání světa jim bude ulehčovat binokulární mikroskop s kamerou, stolní vizualizér a výukové stavebnice. Výtvarnou činnost mohou projevit při tvoření keramiky, jelikož škola má nově i keramickou pec.

Dle mého osobního názoru je teď naše škola v tomto ohledu špičkově vybavená a doufám, že se v nové družině bude dětem líbit. Jdeme s dobou a moderní technologie budou nedílnou součástí života dnešních dětí. 

Datum vložení: 29. 9. 2021 9:48
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2021 10:40
Autor: Ing. Lucie Sepekovská

Život v obci

Opravy sokolovny

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Pokud Vás nebaví neustále kontrolovat, zda je na našich stránkách něco nového a zároveň nechcete přijít o dění v obci, kde bydlíte, vyplňte výše Váš e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Plánované odstávky elektřiny v naší obci:

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Jsme členem